Google
"I was recently searching around the internet for some healthy recipes (just started Weight Watchers), and I came across your website. I love it! The shopping list is great! Please add more recipes! :)" -Lee Hayes

Sunday, August 5, 2007

Chili Cheese Fries
Take out:
Deep fried, trans fatty fries are topped with not-so-lean chili & artery clogging cheese. I guess that's what makes it taste so good. LOL

Fake out:
Use 99% fat-free turkey chili & make with steak fries which are closer to real potatoes than french fries, especially when you bake them. I prefer low-fat cheese because it is much better tasting than fat-free & a much healthier option than real cheese. It is sometimes hard to find so another option is to make your own blend of cheese mixing with fat-free cheese. It will take 20 minutes until the fries are cooked so heat up your chili as you wait. When everything is cooked then top the fries with chili & grate your cheese on top. This is a protein packed low fat recipe that even the kids will love!

Nutrition totals per serving:
Calories 350, 8 Fat g, Fiber 8g, Protein 23.5g = 6 Points

Cost:
$1.79 per person. You could expect to pay $3.75 per person if you take out- save almost $2.00 per person.

Shopping List:Chili- Cost $2.19, Serves 2, Cost per serving $1.10

Nutrition Facts (Serving Size 1 cup) Calories 210, Fat 3g, Cholesterol 45mg, Sodium 1200mg, Fiber 6g, Protein 17g = 3 pointsSteak Fries- Cost $3.49, Serves 9 (approx 8 fries), Cost per serving $0.39 (most brands are similar)

Nutrition Facts (Serving Size 0.75 cup) Calories 110, Fat 3g, Cholesterol 0mg, Sodium 360mg, Fiber 2g, Protein 2g = 2 points
Tip Sometimes I double up on the fries (biggie size LOL)

2% Cheddar- Cost $3.49, Serves 16, Cost per serving $0.30
Nutrition Facts (Serving Size 0.5 oz.) Calories 30, Fat 2g, Cholesterol 5mg, Sodium 100mg, Fiber 0g, Protein 4.5g = 2 points1 comment:

Anonymous said...

Family G skupina sa špecializuje na navrhovanie a poskytovanie cross-mediálnych formátov pre komunikáciu a vytváranie digitálneho obsahu,ktorý na trh uvádza agentúra Family G. Usiluje sa o vedenie v sektore marketingu a služieb komunikácie v nových médiách.

Family G je nová marketingová agentúra, navrhuje marketingové stratégie, integruje ich s vynikajúcim obsahom a formátom, zodpovedajúcim mediálnemu prostrediu a činnostiam vykonávaných prostredníctvom cross-media.

Family G je založená na štyroch kľúčových oblastiach: integrovaný prístup k marketingu pre splnenie požiadavky pre skutočne cross-mediálne formáty, kde sa FamilyG tradičné prostriedky križujú s interaktívnym dotykom bodov - body kontaktu medzi Family G výrobcom a spotrebiteľom, ' pozornosť na páky aktívneho užívateľa používajúceho najimpozantnejšie prostriedky, ako sú on-line správy, ktoré ponúkajú hodnotný obsah s redakčným prístupom na všetky médiá.

Family G ponúka konkurenčné marketingové a komunikačné služby, využitie odborných znalostí skupiny pri vytváraní a distribúciu obsahu a schopnosť pokryť celý hodnotový reťazec. Jedná sa skutočne o zásadnú transformáciu mediálneho prostredia. Šírenie digitálnych médií, sociálny rozmer, ktorý prestupuje webu, šírenie kanálov a FamilyG zlepšenie prístupu na web. Stále viac klasických Family G techník používaných v reklame a priamo neefektívne, sa považuje za príliš dotieravý. Family G reaguje na potrebu vytvoriť nové styčné body medzi značkami a spotrebiteľmi, ktoré ponúkajú médiám formát, ktorý kombinuje to najlepšie z digitálnej technológie s prednosťami tradičných médií.

Family G môže mať tím excelentnosti, perfektný mix znalosti, ktoré zahŕňajú kombinované digitálne, tradičné médiá, priamy marketing, komunitný marketing, výskum a technológie a distribúciu obsahu a inovatívne formáty.

Family G tiež využíva svoju sieť obsahu výrobných spoločností zo skupiny Family G, ich spojencov a prestížne externú spoluprácu s odbornými spoločnosťami.


Family G - marketingová agentúra Family G plány marketingovej stratégie, mediálne a komunikačné značky a ich agentúry.